Články & návody

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Zajímavé bydlení

Celoskleněné dveře

Potřebujete opticky zvětšit prostor? Chcete ve svém domově nějakou skvělou inovaci? Potřebujete doma nebo v kanceláři více světla? A přemýšlíte, jak to zařídit? Možná pro vás máme odpověď. Slyšeli jste někdy o celoskleněných dveřích nebo stěnách? Dveřích vyrobených z bezpečnostního skla, které dokáží naprosto změnit vzhled místnosti? Nejspíš se k vám nějaké nenápadné informace dostaly, ale nevěnovali jste jim pozornost. Nyní je ten pravý čas takové informace získat.

Sezení na okně je trendy

Sedací okna jsou oblíbeným prvkem interiérů mnoha domů a bytů. Nejenže vytvářejí útulnou atmosféru, ale také výrazně povznesou celou místnost. Sedací okno může být ideálním místem pro relaxaci, čtení nebo dokonce i spaní.

Moderní bydlení v atraktivní lokalitě na Žižkově. Co více si přát?

Od nového moderního komplexu můžete očekávat vše, co je pro bydlení v jednadvacátém století typické. Zařízení jednotlivých bytů nabízí minimalistický design, který je dnes tolik oblíbený. Elegantních prostor si užijete ve všech místnostech, ať už se jedná o koupelny nebo obytné prostory. Přitom můžete těžit z lokality, kde je bytový komplex umístěn. Nachází se totiž v klidné městské části, která zároveň nabízí kulturní vyžití i aktivní relaxaci.

Výroba vzduchotechniky na klíč

Hledáte někoho, kdo vám vyrobí vzduchotechniku zcela na míru? Pak právě pro Vás je tu naše firma GIOMETAL s.r.o.. Zajistíme pro Vás dodávku vzduchotechniky na klíč. Obraťte se s důvěrou na naše školené zaměstnance, projdou s Vámi Vaše připomínky a vysvětlí Vám všechny náležitosti. Následně Vám navrhnou a zpracují vzduchotechniku přímo na míru Vaší domácnosti, kanceláři, či dílně.

Jaké může být podkrovní bydlení?

Milujete vzhled půdních vestaveb? Láká vás tento typ bydlení a stále přemýšlíte, že svůj sen konečně zrealizujete? Tento druh bydlení má díky svým zkoseným stěnám opravdu velké kouzlo, které láká řadu mladých i starších lidí. Není se čemu divit, podkrovní byty jsou originální, moderní, velmi útulné a většinou mají i nádherný výhled ze střešních oken na celé město. Bohužel mají i slušnou řádku nevýhod, které si dnes společně ukážeme, abyste nakonec nebyli z bydlení v podkroví nepříjemně překvapeni.

Bez stavebnin se stavět nedá

Stavební boom v Praze a zejména v jejím blízkém okolí nepolevuje. Lidé stále raději vyhledávají bydlení na venkově, kde mají klid a pohodu, ale zároveň chtějí mít blízko do centra. Zvláště ti, kteří jsou v Praze zaměstnáni, vozí sem děti do školy a do zájmových kroužků. Přáním každého je rovněž postavit svůj rodinný dům pokud možno rychle a levně.