Články & návody

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.  

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

Komíny Plachý - nerezové komíny Brno.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Moderní bydlení v atraktivní lokalitě na Žižkově. Co více si přát?

Od nového moderního komplexu můžete očekávat vše, co je pro bydlení v jednadvacátém století typické. Zařízení jednotlivých bytů nabízí minimalistický design, který je dnes tolik oblíbený. Elegantních prostor si užijete ve všech místnostech, ať už se jedná o koupelny nebo obytné prostory. Přitom můžete těžit z lokality, kde je bytový komplex umístěn. Nachází se totiž v klidné městské části, která zároveň nabízí kulturní vyžití i aktivní relaxaci.

Možnosti vyžití v okolí

Připadá vám takové bydlení jako sen? Potom vězte, že se jedná o novou lokalitu Na Vackově. V okolí můžete provozovat nejrůznější aktivity, včetně běhu nebo cyklistiky. Zázemí vám poskytne park na Balkáně, nebo cyklostezka skrz bývalý železniční tunel na vrchu Vítkov.

Byty v Praze 3 jsou také ideálním výchozím bodem, když chcete vyrazit za kulturou. Můžete se vydat do blízkého kina Aero, nebo do některé z nespočtu restaurací či hospůdek. Ty se nacházejí zejména v oblasti horního Žižkova. Do budoucnosti se můžete těšit také na plánované městské centrum, které nabídne nové možnosti třeba pro nakupování. Na nákupy můžete vyrazit ale už dnes, a to do východní části Vinohrad.

Příznivé podmínky financování

Bytový komplex, o kterém zde hovoříme, je situován v pěti moderních rezidenčních objektech, kde se nachází celkem 342 bytů. Ty jsou pochopitelně rovněž moderně vybaveny, jak jsme již nastínili v úvodu článku. Pokud si myslíte, že by pro vás takové bydlení bylo nedostupné, možná vám pomůže zvýhodněné financování. V rámci něj můžete získat:

  • Nízké úrokové sazby
  • Snížení nákladů na sjednání hypotéky

V praxi to znamená, že kromě nízkých úrokových sazeb můžete získat zdarma znalecký posudek od banky a odpadne vám poplatek za sjednání úvěru. Díky tomu jsou byty k prodeji na Žižkově dostupnější širšímu okruhu lidí. Vybírat si tady můžete z různě velkých bytů, a to od 1+kk do 5+kk. Rozhodně zaujme členitá architektura s balkony a lodžiemi, poskytující dostatek soukromí.

Fotografie