Články & návody

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Pokojové rostliny

Nebezpečí zvané pokojové rostliny, aneb které rostliny si nepořizovat s domácími mazlíčky

Pokojové rostliny dodávají našim domácím krásu, čerstvý vzduch a příjemnou atmosféru, ale ne všechny jsou pro naše domácí mazlíčky bezpečné. Mnoho běžných pokojových rostlin obsahuje toxické látky, které mohou pro naše zvířecí společníky představovat velké riziko. Je důležité tyto nebezpečné rostliny znát a zajistit, že budou mimo dosah. Přece jen prevence je vždy mnohem lepší než případná léčba následků.

10 nejlepších pokojových rostlin vhodných do ložnice

Ložnice je místo, kde by se správně neměly vyskytovat žádné rostliny, nebo jen jejich minimum. Důvod je jednoduchý, ubírají nám totiž při spánku kyslík. Ne u všech květin však toto pravidlo platí. Právě naopak existují rostliny, které se do ložnice doporučují a se spánkem nám mohou pomoci. Chcete se i vy vyspat do růžova? Tak dejte na naše rady a zlepšete kvalitu vašeho spánku i prostřednictvím pokojových rostlin.

 

Monstera – děrovaná kráska, která znovu čelí velké oblíbenosti

Rostlina, která se často objevuje v domácnostech a zároveň i v reklamním prospektech týkající se bydlení. To je monstera. Pokojová rostlina, která k vám domů přinese kus džungle. Jak ji správně pěstovat a kde se jí bude nejvíce dařit? To a mnohem více vám prozradíme v níže uvedeném článku.

Sukulent, který přináší peníze a může se stát bonsají. To je tlustice!

Tlustice je nenáročná sukulentní rostlina, která je známá svým baculatým tvarem a pověstí o bohatství. V interiéru vypadá nejen krásně, ale má i řadu dalších benefitů. Jak ji ale správně pěstovat a dopřát jí ty nejlepší podmínky?

Jaké květiny vybrat do kanceláře?

Květiny vždy sloužily k účelu někomu udělat radost, vyčistit ovzduší, dodat místnosti kyslík nebo polapit nežádoucí hmyz. Ani kancelář by neměla být smutná jen proto, že se v ní vyřizují nepříjemné věci, ba právě naopak je dobré trochou zeleně oživit jinak nudné a smutné prostory...