Články & návody

Firmy pro Vás

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. 

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

VRBAMONT s.r.o. - montáž střešních oken Velux v Brně.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Bez stavebnin se stavět nedá

Stavební boom v Praze a zejména v jejím blízkém okolí nepolevuje. Lidé stále raději vyhledávají bydlení na venkově, kde mají klid a pohodu, ale zároveň chtějí mít blízko do centra. Zvláště ti, kteří jsou v Praze zaměstnáni, vozí sem děti do školy a do zájmových kroužků. Přáním každého stavebníka je rovněž postavit svůj rodinný dům pokud možno rychle a levně.

Nabídka stavebnin

Právě pro takové jsou určeny pražské stavebniny HAMAX.  Firma nabízí všem stavebníkům z řad fyzických i právnických osob kompletní sortiment stavebního materiálu pro cihelný, Ytongový i sádrokartonový program. Všechny tyto výrobky prodává za bezkonkurenčně nízké ceny, ale zároveň jsou veškeré stavebniny ve vysoké kvalitě. Kromě základních stavebnin prodává společnost i stavební dřevo v podobě hranolů, prken, střešních latí, OSB desek a dalších produktů ze dřeva i dalších hmot. Součástí nabídky je rovněž prodej stavebního nářadí, nástrojů a různých stavebních pomůcek. Kvalita veškerého nabízeného zboží je zaručena díky spolupráci s renomovanými výrobci a dodavateli, kteří na trh dodávají výrobky nejvyšší kvality za přijatelné ceny. Proto nejsou stavebniny levně od firmy HAMAX pouhou reklamní frází. Nadstandardní služby a výhodné ceny nabízí zejména stálým zákazníkům. 

Firma HAMAX nabízí i další služby

Kromě stavebních materiálů se firma HAMAX specializuje také na dekorativní omítky a nátěry renomované firmy Weber. Spolupracuje i s dalšími výrobci a dodavateli a součástí stavebnin je také prodejna barev a laků. Vzorníky tohoto sortimentu nabízejí neuvěřitelných 18 tisíc odstínů barev. Každý zákazník si může objednat jakoukoliv barvu a nechat si ji namíchat na značkovém stroji ihned na počkání.

Stavebniny v Praze sídlí v Nádražní ulici na Smíchově. Tato výhodná strategická poloha umožňuje velice rychlé dodávání stavebních materiálů nejen do centra hlavního města, ale i po jeho celém území a blízkém okolí.

 

Fotografie