Články & návody

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Výroba vzduchotechniky na klíč

Hledáte někoho, kdo vám vyrobí vzduchotechniku zcela na míru? Pak právě pro Vás je tu naše firma GIOMETAL s.r.o. Zajistíme pro Vás dodávku vzduchotechniky na klíč. Obraťte se s důvěrou na naše školené zaměstnance, projdou s Vámi Vaše připomínky a vysvětlí Vám všechny náležitosti. Následně Vám navrhnou a zpracují vzduchotechniku přímo na míru Vaší domácnosti, kanceláři, či dílně.

Vymyslíme pro Vás nejoptimálnější řešení celého prostoru, připravíme celkovou kalkulaci nákladů a vše předložíme k Vašemu zvážení. Následně pro Vás vyrobíme vzduchotechnické potrubí přesně dle stanovených parametrů, naše letité zkušenosti jsou nám oporou pro veškeré výrobní procesy. Používáme nejmodernější technologie a stroje, potrubí vyrobíme rychle a přesně. K naší práci používáme pouze  kvalitní materiály.

Spolehněte se na nás i v momentě montáže vzduchotechniky, naši profesionálové Vám namontují a zregulují větrací systémy ve stanoveném termínu a bezpečně. Proškolí Vás ohledně užívání vzduchotechniky a poskytnou Vám i v budoucnu servisní a kontrolní dohled.

Fotografie