Články & návody

Firmy pro Vás

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. 

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

VRBAMONT s.r.o. - montáž střešních oken Velux v Brně.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Výroba vzduchotechniky na klíč

Hledáte někoho, kdo vám vyrobí vzduchotechniku zcela na míru? Pak právě pro Vás je tu naše firma GIOMETAL s.r.o. Zajistíme pro Vás dodávku vzduchotechniky na klíč. Obraťte se s důvěrou na naše školené zaměstnance, projdou s Vámi Vaše připomínky a vysvětlí Vám všechny náležitosti. Následně Vám navrhnou a zpracují vzduchotechniku přímo na míru Vaší domácnosti, kanceláři, či dílně.

Vymyslíme pro Vás nejoptimálnější řešení celého prostoru, připravíme celkovou kalkulaci nákladů a vše předložíme k Vašemu zvážení. Následně pro Vás vyrobíme vzduchotechnické potrubí přesně dle stanovených parametrů, naše letité zkušenosti jsou nám oporou pro veškeré výrobní procesy. Používáme nejmodernější technologie a stroje, potrubí vyrobíme rychle a přesně. K naší práci používáme pouze  kvalitní materiály.

Spolehněte se na nás i v momentě montáže vzduchotechniky, naši profesionálové Vám namontují a zregulují větrací systémy ve stanoveném termínu a bezpečně. Proškolí Vás ohledně užívání vzduchotechniky a poskytnou Vám i v budoucnu servisní a kontrolní dohled.

Fotografie