Články & návody

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

S filtry na vodu budete mít konečně jistotu čisté vody v domácnosti

S filtry na vodu budete mít konečně jistotu čisté vody v domácnosti

Bez ohledu na to, zda jste či nejste příznivci zdravého životního stylu, pitím čisté vody dáváte svému tělu tu nejlepší tekutinu, kterou mu můžete dopřát. Otázkou však zůstává, jestli to, co vám doma teče z kohoutu, je skutečně čistá voda. Často se totiž setkáváme s vodou, která je buď příliš vápenitá nebo příliš železitá, což na první pohled odhalí barva vody, ale i chuť. Může se zdát, že o nic nejde a pitím takové vody si jen zdarma přidáváte do tekutin potřebné minerály, ale vápenitá voda může poškodit vaše domácí spotřebiče a dlouhodobé pití příliš železité či manganaté vody může vést i ke zdravotním problémům se žlučníkovými či ledvinovými kameny. Abyste nemuseli přecházet pouze na balenou vodu a testovat, která z nich je nejlepší v poměru kvalita versus cena, máme pro vás řešení, a to filtry na vodu.

Pro správný výběr filtru, začněte nejprve rozborem vody

Pokud se rozhodnete řešit jakýkoliv problém s čistotou vody filtrem, určitě začněte odborným rozborem nebo alespoň konzultací s odborníkem, který se vyzná v technologii a doporučí vám řešení na míru vaším podmínkám. Filtraci vody můžete řešit lokálně prostřednictvím malých vodních filtrů, umístěných například pod dřezem, nebo přenosnými filtry na vodu, které vyčistí vodu na jednom zvoleném místě, kde právě potřebujete vodu odebrat, např. pouze v kuchyni nebo v koupelně. Malé, jednoduché vodní filtry je třeba vyměňovat, nedají se regenerovat a opakovaně použít.

Finančně náročnější, ale zejména pro větší spotřebu vody pohodlnější a spolehlivější na provoz je automatická úpravna vody

Automatické úpravny vody představují sice větší finanční investici, která se vám však vrátí v kvalitě filtrace a bezproblémovém provozu a údržbě. Úpravna vody, která funguje automaticky, na rozdíl od těch menších filtrů, nevyžaduje pravidelnou výměnu filtrační vložky a náplně. Na automatickou úpravnu vody se můžete spolehnout i desítky let a péče o toto zařízení je tak celkově poměrně nenáročná. Patříte-li mezi ty, kteří se snaží myslet na ekologii a využívat přírodní zdroje tam, kde je na to čas a prostor, i zde je místo pro filtrování vody. Membránová filtrace (ultrafiltrace) krásně vyčistí nasbíranou dešťovou vodu v sudech pod okapy a pískové filtry se například perfektně postarají o čistotu domácího bazénu.

Zajistěte si i vy průzračně čistou vodu všude tam, kde to můžete ovlivnit.

Fotografie