Články & návody

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.  

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

Komíny Plachý - nerezové komíny Brno.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Pergola Brustor B720

Bioklimatická pergola Brustor B720 je úplnou novinkou na trhu s pergolami. Spojuje v sobě výhody bioklimatické a prosklené pergoly, vycházející z modelu B200 (XL) od stejnojmenné značky.

Prosklená část zastřešení je fixní a umožňuje optimální prosvětlení prostoru terasy pro pohodlné vaření ve venkovní kuchyni, relaxaci ve vířivce či posezení na terase. Výhodou této inovativní pergoly je také to, že přivádí více přirozeného denního světla do vašeho obývacího pokoje. Na výběr máte z několika materiálů jako je sklo, polykarbonát, event. sendvičové panely.

Naproti tomu druhá část střechy je tvořena hliníkovými XL lamelami, které zabezpečují nejen ochranu před deštěm, ale i před nežádoucími slunečními paprsky. Šířka lamel je 21 cm, čímž je dosaženo výborné regulace průchodu světla a tím se také strop pergoly stává estetičtější. Předností je dostatečná aerace prostoru v horkých letních dnech pomocí náklopného systému lamel. Automatický náklon lamel je možné elegantně regulovat dálkovým ovladačem nebo mobilním telefonem a záleží už jen na zákazníkovi, jaký režim otevření, částečného otevření či úplného zavření zvolí. Lamely lze otočit až o 150°.

Unikátní kombinace bioklimatické pergoly společně s prosklenou částí vám dodá prostředek k organizaci prostoru na terase podle vašeho přání a potřeb bez jakéhokoliv omezení ohledně prostoru nebo světelných poměrů. Brustor B720 přináší do vaší domácnosti novou dimenzi využití obytného prostoru na terase a vytváří mimořádné světelné poměry pro optimální využití prostoru terasy i při uzavření lamel bioklimatické části. Tím se tato moderní pergola stává nadčasovou volbou pro zakrytí vaší terasy a poskytuje neobyčejně pohodlné prostředí pro trávení volného času na terase s přáteli. Brustor B720 může být také modifikován v zimní zahradu anebo přístřešek na bazén.

Přednosti bioklimatické pergoly Brustor B720:

  • kombinace fixní a bioklimatické pergoly
  • skvělé osvětlení vaší terasy i vnitřního prostoru domu přirozeným světlem
  • optimální ventilace terasy
  • multiúčelové využití

Pro ještě lepší komfort na vaší terase nabízí firma ZounekDesign instalaci LED osvětlení na hliníkovou konstrukci pergoly nebo přímo na lamely a to podle vašeho přání a k vytvoření požadované atmosféry.

Integrované ZIP screeny dodají terase dostatečnou ochranu proti nepříznivým podmínkám a ještě tak umocní teplotní komfort všech členů domácnosti i jejich hostů.

Integrovaný systém odvodu dešťové vody je zabezpečen vertikálními sloupy, kam je voda odváděna z celého povrchu střechy pomocí sběracích kanálků umístěných po obvodu střešní konstrukce. V poslední době, nelze opomenout důležitý fakt možnosti sběru dešťové vody do přilehlé retenční nádrže za účelem zálivky zahrady.

Luxusní bioklimatická pergola Brustor B720 poskytuje ideální způsob zastřešení terasy a prodlužuje období, kdy je možné tento prostor využít. Přináší moderní způsob, jak přeměnit terasu v přechodovou zónu mezi obytnou místností a zahradou, využitelnou až po dobu všech čtyř ročních období.

Fotografie