Články & návody

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.  

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

Komíny Plachý - nerezové komíny Brno.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Jak postavit dřevěnou terasu

Terasa u domu poskytuje prostor pro posezení s rodinou nejen v teplých letních dnech. Jestliže zvažujete její pořízení, obraťte se s důvěrou na profesionální firmu, která Vám terasu zhotoví na míru a kvalitně. Terasu si pak budete moci užívat celoročně, i když zahrada již bude zazimovaná.

Pro výstavbu terasy je nutné vybrat odolné a vhodné dřevo. Těmto podmínkám v exteriéru nejlépe vyhoví akát. Akátové dřevo je možné tónovat přírodními oleji do požadovaného odstínu. Terasová prkna jsou vyráběna s protiskluzovou vlnkou (kolem bazénů, nezastřešené terasy atd.) nebo prkna hladká. Prkna se pokládají na podkladní hranoly. V případě výškových rozdílů mezi zemí a terasou se používají podkladové a vyrovnávací terče. Speciální rektifikační terče jsou vhodné pod terasu běžnou i střešní. Podložky se mohou seříznout podle potřeby, jsou vyráběny z materiálů s vysokou mechanickou odolností vůči namáhání. Výškově stavitelné terče se používají i při nerovném terénu, dokáží vyrovnat výšku terasy při nerovném terénu. Jsou velmi odolné a mají velkou nosnost.

Spojovací prvky na terasu se používají v nerezu, aby spoje byly odolné vůči korozi a terasa měla dlouhou životnost. Podkladové hranoly se používají jako spodní konstrukce pro montáž teras. Jsou hoblované a na ně se připevní terasová prkna. Hranoly se používají ze stejného dřeva, jako prkna.

Pokud hledáte odborníky na práci se dřevem, oslovte naši firmu KLASIK CZ s.r.o. Díky dřevěné terase u domu si prodloužíte posezení venku, na vzduchu a dodáte domu venkovský ráz. Takto vytvořené útulné zákoutí ocení všichni členové rodiny, děti i zvířecí mazlíčci. Můžete zde nejen grilovat, ale také večer posedět pod hvězdami, v kruhu rodiny a nejbližších. Na práci s dřevem máme vyškolené odborníky, kteří rozumí zpracování dřeva, jeho opracování a ovládají nové výrobní technologie. Můžete se tak spolehnout, že terasa od nás Vám vydrží dlouhé roky.

Fotografie