Články & návody

Firmy pro Vás

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. 

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

VRBAMONT s.r.o. - montáž střešních oken Velux v Brně.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Vlastní bydlení musí být pojištěno, radí nepsaný zákon opatrnosti

V porovnání se západním světem dávají Češi stále přednost držení nemovitostí v osobním nebo družstevním vlastnictví a nájemní bydlení nemají moc v lásce. Proti gustu samozřejmě nelze mít nejmenších námitek, je však třeba jedním dechem dodat, že je pak třeba myslet na odpovídající pojištění.

Před riziky je nutné se chránit, ideálně všemi možnými způsoby. Jistě nestačí jen mít bezpečnostní zámky na dveřích a přepěťovou ochranu. Naopak, čím komplexnější zajištění budete mít, tím méně rizika podstupujete – vlastně dnes a denně…

Dohoda už za pár minut, nejde o nic složitého

Nemusíte čekat dlouho a už vůbec není nutné vydávat se na kamennou pobočku pojišťovny. Těmto dobám už dávno odzvonilo, dnes se všechny důležité věci dají dohodnout online. Stačí tedy pár chvil strávených u počítače a máte obratem pojištěné vlastní bydlení – skutečně, bez čekání a front nebo nějaké složité administrativy. Stačí zadat počet metrů čtverečních obytné plochy, ať už jde o dům nebo byt v OV, družstevní bydlení nebo rekreační nemovitost.

V ceně budou nejen standardní, ale především pak katastrofická rizika, která nikdo nemůže jen tak předvídat. Co nejširší možnost ochrany je důležitá, už jen pro klid duše. Pojištěná může být i právě rozestavěná nemovitost, u které byste určitě měli myslet na ochranu hned v první řadě. Stejně tak ale třeba i chata nebo bazén.

Pojištěný majetek aneb důležitá jistota ochrany

Nemusíte na nic čekat a předběžná kalkulace, na základě, které se pak rozhodnete pro akceptaci nebo odmítnutí smluvních podmínek, je připravena takřka obratem. Online pojištění majetku tedy nemusí být otázkou hodinových jednání a dohadů nad každým bodem smlouvy.

Fotografie