Články & návody

Firmy pro Vás

NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. 

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

VRBAMONT s.r.o. - montáž střešních oken Velux v Brně.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Proč uklízet garáže? Kromě špíny tak zabráníte i nezdravým plísním

Jsou součástí vašeho obchodního centra, firmy nebo komerční budovy i garáže? Pak myslete na to, že je třeba pravidelně uklízet i tuto část budovy.

Mokré či mastné povrchy mohou být pro řidiče i jejich spolujezdce nebezpečné. Řidičům hrozí, že se při přesunu od auta k východu ušpiní, což je nepříjemné nejen tehdy, pokud míří na obchodní schůzku. Hlavně v zimě nebo v období dešťů, kdy z auta teče špinavá voda, tak navíc můžete napomoct vzniku různých plísní.

Zároveň se tak vaši zákazníci nebo partneři budou při parkování cítit lépe, než kdyby museli absolvovat cestu špinavým a nevzhledným areálem. Pokud si o vás udělají špatný obrázek, tak je docela možné, že příště vyrazí nakupovat úplně jinam - kde je parkování příjemnější.

Nejdůležitější je čistý povrch

Co vše úklid garáže zahrnuje? V první řadě byste se měli starat o již zmíněné podlahy, které je třeba pravidelně zametat a umývat. Kromě vody a štěrku je z nich třeba odstraňovat i například olejové skvrny nebo čáry po pneumatikách.

Pokud má vaše garáž okna, tak je dobré jednou za čas umýt i tyto skleněné plochy. Dále je třeba leštit sloupy či dveře, případně se starat o odstraňování odpadu.

Na všechny tyto úkony je nejefektivnější najmout specializovanou úklidovou firmu, která je vybavena moderními stroji a má s čištěním podobných prostor dlouhodobou zkušenost. Ušetříte tak navíc čas i náklady, které byste museli vynaložit v případě, že byste si úklid garáže chtěli zajistit svépomocí.

 

Fotografie