Články & návody

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.  

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

Komíny Plachý - nerezové komíny Brno.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Úchytky – mít nebo nemít to je otázka

Úchytky – mít nebo nemít to je otázka

Úchytky v kuchyni – ano či ne? To je to, oč tu běží.
Každý, kdo plánuje pořízení nové kuchyně, se musí rozhodnout, zda nový kuchyňský nábytek bude s úchytkami, nebo bez nich. Toto rozhodnutí může ovlivnit nejen vzhled kuchyně, ale také její funkčnost a celkovou ergonomii. Představme si nejdůležitější výhody a nevýhody úchytek v kuchyni. Třeba vám to pak pomůže s rozhodnutím, jaké správné řešení vybrat pro vaši kuchyni na míru.

Bezúchytková kuchyně – moderní a trendy řešení

Bezúchytková kuchyně je v poslední době velmi populární trendy řešení. Je to způsob, jak dát kuchyni moderní a minimalistický vzhled, kterým získá na estetické hodnotě. Bezúchytková kuchyně se hodí pro ty, kteří hledají moderní design a chtějí si užít prostor a pohodlí v kuchyni.

Výhody úchytek

Ale úchytky mají také své výhody. Jednou z nich je ergonomie. Úchytky usnadňují ovládání dvířek a zásuvek, a to zejména pro starší osoby a děti. Další výhodou úchytek je, že chrání před otisky prstů a tím usnadňují čištění kuchyně. Úchytky také umožňují mnohem větší variabilitu při výběru kuchyňského nábytku, a to jak z hlediska designu, tak i z hlediska funkčnosti.

Nevýhody úchytek

Na druhou stranu, úchytky mohou také způsobit omezení prostoru v kuchyni a narušit celkovou estetiku. Mnoho majitelů kuchyně se proto rozhoduje právě pro bezúchytkové řešení, aby dosáhli jednoduchého, minimalistického vzhledu.

Provensálská kuchyně a úchytky

Pokud hledáte kuchyň s úchytkami, pak je provensálská kuchyně skvělou volbou. Tento specifický a útulný styl kuchyně je elegantní a romantický, a úchytky v něm mají své nezastupitelné místo. Provensálské kuchyně se obvykle vyrábějí na míru, takže můžete vybrat úchytky, které budou nejlépe vyhovovat vašemu stylu a vkusu.

Výběr úchytek v kuchyni je individuální záležitostí. Záleží na vašich preferencích, stylu kuchyně a použitelnosti. Bezúchytková kuchyně je skvělým řešením pro ty, kteří hledají moderní a minimalistický vzhled, zatímco kuchyně s úchytkami nabízejí ergonomii a funkčnost. Pokud máte zájem o bezúchytkovou kuchyni, můžete si být jisti, že budete mít moderní designové řešení, které bude skvěle ladit s vaším interiérem.
Pokud hledáte kuchyň na míru s úchytkami, pak provensálský styl kuchyně může být pro Vás tou pravou volbou. Vyzkoušejte různé možnosti a najděte to nejlepší řešení, které splní Vaše požadavky a bude Vám sloužit po mnoho let.

V Truhlářství Sladký z Ivančic se specializují na výrobu kuchyní na míru a zajisté vám velice rádi a dobře poradí a pomůžou i s tímto těžkým rozhodováním. Pokud máte zájem o bezúchytkovou kuchyni nebo naopak kuchyni s úchytkami, můžete se na ně s důvěrou obrátit. Stejně tak jako v případě, kdy ještě tápete. Pomohou vám s výběrem a pak i s celou realizací vaší snové kuchyně na míru.

Fotografie