Články & návody

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Rekonstrukce bytu snadno a rychle

Při rekonstrukci bytových prostor se často potýkáte s otázkou časového plánu a finanční náročnosti. Pokud plánujete větší renovaci, vyplatí se Vám oslovit profesionální firmu, která se Vám v otázce peněz i času přizpůsobí a navrhne Vám vše na míru. Jestliže opravujete stávající byt, ve kterém žijete, bude nutné domluvit si přesný rozpis prací, abyste věděli, jak dlouho bude byt v rekonstrukci.

Výhoda stavební firmy

Stavební firma se postará o všechny přípravné práce, bourání a vyklízení původních prostor, stejně tak zajistí i likvidaci odpadu a úklid. Poté přijde na řadu vyzdění nových příček, natěračské a malířské práce, zajištění rozvodů elektřiny, vody a topení. V další etapě se pokládají nové podlahy, vybaví se místnosti zařizovacími předměty, jako koupelna a kuchyně. Vyberete si nové dveře a zárubně, barevně sladíte jednotlivé místnosti.

Plánování

Profesionální firma Vám pomůže i s naplánováním přestavby rozmístění místností, čímž získáte zcela nové prostory pro sebe, i své blízké. Namátkou je možné rozšířit kuchyňský kout o obývací pokoj zbouráním příčky, čímž docílíme velkého jídelního prostoru. Oblíbená je i varianta spojení sociálního zařízení s koupelnou, či změna dispozice chodby a šatny. Vše na míru majitelům bytu a pro usnadnění jejich každodenního života.

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru vám přináší možnost personalizace, maximálního využití prostoru a unikátního designu. Každý detail je navržen podle vašich přání, takže už žádný kompromis v rozmístění kuchyňských spotřebičů, nádobí a pánviček. Inspirace pro kuchyně na míru můžete najít na: https://www.hevos.cz/kuchyne.

Fotografie