Články & návody

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.  

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

Komíny Plachý - nerezové komíny Brno.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Koupelna na klíč snadno a rychle

Pokud plánujete celkovou změnu Vaší koupelny, oslovte odborníky na designy interiérů. Zajistí Vám kompletní projekt místnosti se všemi detaily a Vy získáte snadno konkrétní představu před započetím stavebních prací, na jejichž konci na Vás čeká praktická i originální koupelna.

Díky grafickému návrhu od projektanta uvidíte hned, které prvky k sobě neladí, a můžete vybrat jiné, jež vhodně skloubíte s ostatním vybavením místnosti. Ať už jde o koupelnový nábytek, sanitární zařízení, či vodovodní baterie, vše je možné zvolit v jednotném stylu a barevném tónu. Získáte tak stylovou koupelnu i s WC, ve které se budete cítit dobře. Koupelna je velmi využívanou místností, zejména v rodinném provozu. Má svoji praktickou část, kde bývá umístěna pračka se sušákem prádla a dále hygienickou část, kde si členové rodiny odpočinou a relaxují. Určitě se Vám tedy vyplatí, věnovat přípravě rekonstrukce koupelny čas a obrátit se na specialisty, Vaši blízcí Vám za to poděkují. Také pro obsluhu zvířecích mazlíčků je vhodné vybavit koupelnu místem pro jejich očistu.

Výrobci Vám dnes nabízí velké množství druhů a typů sprchových koutů, samostatných van umístěných do prostoru, rodinná dvojitá umyvadla i klozety. Stejně tak je bohatý výběr dlažeb, obkladů, dveří i koupelnového nábytku. Vy si zvolíte pouze styl a barevné tóny a odborníci Vám navrhnou konečné řešení a umístění zařízení do prostoru, tak aby v interiéru působilo funkčně a snadno se udržovalo. Interiér místnosti také pozvednou nové světelné zdroje, které si můžete vybrat a nechat nainstalovat. Pro bezpečí starších příslušníků rodiny je možné nechat umístit bezpečnostní prvky, jako jsou madla a praktické protiskluzové předložky.

 

Fotografie