Články & návody

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Kotevní technika: Jak zvolit kotvy do betonu

Ocelové kotvy jsou mechanické upevňovací prvky, které přenáší těžké zatížení do betonu. Víte, kde všude můžete tyto kotvy využít a jak vybrat správnou kotevní techniku pro váš projekt? Vše potřebné se dozvíte v dnešním článku.

Kde využít ocelové kotvy

Kotvy do betonu použijete v interiéru i exteriéru. Jejich výhodou je aplikace i v korozívně agresivním prostředí, seismicky aktivních oblastech a také všude tam, kde hrozí větší nebezpečí požáru. Kotevní ocelová technika se vyznačuje vysokou spolehlivostí, únosností a hlavně maximální bezpečností.

Jak vybrat správnou kotevní techniku

Víte co a v jakých podmínkách upevňujete? Dle toho zvolte správnou kotevní techniku. Kotvy do betonu vybírejte dle vnějších vlivů, dle potřebné hloubky a také myslete na možnou budoucí demontáž kotveného předmětu.

Kotevní technika od SBComp

Správnou volbou je například kotevní technika MUNGO, kterou využívají profesionálové a montážní firmy po celém světě. Stále větší popularitě se jí dostává i mezi českými kutily. V České republice má obchodní zastoupení pro kotevní techniku MUNGO společnost SBComp. MUNGO jsou prémiové kotvy do betonu, které vás překvapí kvalitou i cenou. Progresivní povrch GreenTec pak dodává ocelovým kotvám dlouhou životnost a přispívá k ochraně proti korozi.

Potřebujete poradit? SBComp jsou specialisté nejen na kotevní techniku do betonu. V jejich portfoliu dále najdete kompletní sortiment kotevní techniky MUNGO, nýtovací techniky FASTY a kalené hřebíky a hmoždinky D.Q. Více informací a veškeré nabízené produkty hledejte na www.sbcomp.cz.

Fotografie