Články & návody

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Kvalitní betonové podlahy na klíč

Kvalitní betonové podlahy na klíč

Pokud hledáte kvalitní betonové podlahy v Praze, pak jste na správném místě. Naše společnost se specializuje na instalaci betonových podlah pro administrativní části průmyslových budov, kde není potřeba vysoká pevnost pro stroje, ale jedná se o pochozí místnosti, kde maximální zatížení je do 400 kg/m2.

Naše betonové podlahy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou instalovány s použitím nejmodernějších technologií. Používáme cementový potěr, který je velmi odolný a trvanlivý. Navíc nabízíme i hlazené cementové potěry, které jsou ideální pro místnosti s vysokými požadavky na estetiku.

Naše betonové podlahy je nutné uzavřít finální krytinou nebo nátěrem, neprovádíme CemFlow, kde je betonová vrstva litá a uzavřená. Neprovádíme opravy betonových podlah, ale doporučujeme vybourat minimálně 4 cm vrstvu pro případný nový beton. Následně musí proběhnout lepení dlažby či položení dřevěné podlahy linolea a podobně.

Proč betonovou podlahu?

Jednou z největších výhod betonových podlah je jejich nízká údržba a dlouhá životnost. Betonové podlahy jsou odolné vůči poškození a šetrné k životnímu prostředí. Navíc jsou snadno čistitelné a nevyžadují žádné speciální údržbu.

Betonové podlahy jsou také velmi cenově dostupné a nabízejí dobrý poměr ceny a kvality. Díky své trvanlivosti a nízké údržbě se v dlouhodobém horizontu ukazují jako ekonomicky výhodné.

Naše společnost se pyšní vysokou úrovní profesionality a dlouholetými zkušenostmi v oboru. Naši odborníci jsou plně kvalifikovaní a schopni poskytnout kvalitní služby včetně poradenství, projektování a instalace betonových podlah. Pokud hledáte kvalitní betonové podlahy v Praze, neváhejte a kontaktujte nás pro více informací.

Fotografie