Články & návody

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Proč impregnovat koberec

Impregnace je běžnou součástí péče o koberec. Jestliže jste si pořídili nový, ať v metráži nebo kusový, neváhejte impregnaci použít nebo oslovit zkušenou firmu, která tuto službu nabízí. Stejně tak o impregnaci popřemýšlejte, pokud jste si nechali koberec vyčistit a chcete jej následně ošetřit, aby vydržel déle čistý.

K čemu je impregnace

Impregnace koberce se provádí jako ochrana před skvrnami a znečištěním, tím pádem dochází i k prodloužení životnosti materiálu. Koberec se lépe čistí a udržuje.

Nano impregnace

V dnešní době se ošetření provádí nejčastěji pomocí nano impregnace. Aplikace není složitá, přípravek je transparentní a bez jakéhokoliv zápachu. Látka obaluje jednotlivá vlákna speciálním filmem, a to zapříčiňuje odolnost proti vodě a špíně. Kapky tekutiny po ní stékají a nenasakují se do koberce, proto nevznikají fleky například od vylitých nápojů.

Průdušnost

I přes tuto odpudivost a nepropustnost zůstane materiál průdyšný, což předchází vzniku plísní. Impregnace ulehčí i úklid, v případě nehody stačí na očištění hadřík s vodou.

Dlouhá odolnost

Odolnost vůči běžnému užívání ocení jistě všichni členové domácnosti. Nano impregnace je dlouhodobá, vydrží až 5 následujících čištění. Zároveň je mnohem účinnější a trvalejší než jiné způsoby, které se dosud běžné využívaly. Prezentuje se jako ekologická, nezatěžuje životní prostředí. Také díky impregnaci můžete ušetřit, jelikož nemusíte investovat do nákupu čistících prostředků.

Rádi byste si svůj koberec naimpregnovali a nevíte jak na to? Pokud se jedná o kusový koberec, existuje spoustu firem, které tuto službu nabízí. Stačí jej na pobočku donést.

Vyčistíme to

Jedna z firem, která se zabývá konkrétně nano impregnací kusových koberců je Vyčistíme.to. Nabízí péči o čalounění a koberce, která zahrnuje kromě impregnace i čištění aut a koberců, jejich obšívání nebo aplikaci protiskluzového nástřiku. Vyčisti to má spoustu zkušeností a ještě více spokojených zákazníků. To se sami můžete dočíst na jejich webových stránkách, které nesou stejný název jako samotná firma. Po České republice mají několik poboček, jestliže chcete využít jejich služeb, neváhejte se na ně obrátit.

Jak si koberec nechat vyčistit?

Buď přímo koberec přinesete nebo nabízí zdarma odvoz špinavého koberce z domácnosti a dovoz čistého naipregnovaného koberce zpět. Na zmíněných internetových stránkách naleznete kontakt a poptávkový formulář. Po využití služeb firmy Vyčistíme.to se jistě zařadíte mezi ostatní spokojené zákazníky.

 

Fotografie