Články & návody

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.  

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

Komíny Plachý - nerezové komíny Brno.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Betonová stěrka na podlaze MicroBond

Inovativní betonová stěrka MicroBond s dlouholetou životností je udržitelným materiálem, který bere ohled na životní prostředí a ekologii. V tkví kouzlo betonové stěrky MicroBond a jaké jsou její přednosti oproti klasickým stěrkám?

MicroBond je výjimečná 

Betonová stěrka na podlahu MicroBond je moderním řešením pro podlahy. Jedná se o polymercementovou stěrku, jejíž výsledný povrch je tvrdý a pevný v tlaku. Umožňuje vytvořit bezesparý povrch, a to bez nutnosti tvorby nových dilatačních spár. Profil betonové stěrky MicroBond je ve výsledném profilu menší než 3 mm. Svým vlastnostem vděčí závěrečným speciálním impregnacím. Své uplatnění najde v rodinných domech i bytech. Podlahu MicroBond uvítáte také v kancelářích, v prodejnách i showroomech.

Výhody MicroBond

Díky absenci spár je zajištěna jeho bezproblémová údržba. Betonová stěrka MicroBond nevyžaduje žádné zvláštní podklady. Můžeme jej aplikovat na beton, betonový potěr, anhydrit, cementovou nivelační stěrku i soudržnou stávající dlažbu. MicroBond je certifikovaný materiál dle ČSN EN 13813.

PROKA DESIGN –⁠ Specialisté na produkty spojené s cementem

Naší specializací jsou řemeslné práce spojené s cementem a výroba betonových produktů. Vysoký standard kvality je odrazem profesionálního přístupu a bohatých zkušeností, díky kterým dokážeme vytvořit povrch dle individuálních přání zákazníka. Při práci využíváme materiály americké receptury špičkové úrovně. I proto nabízíme inovativní betonovou stěrku MicroBond, která by neměla uniknout vaší pozornosti. Pro více informací nejen o MicroBond běžte na www.prokadesign.cz.

Fotografie