Články & návody

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.  

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

Komíny Plachý - nerezové komíny Brno.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Čistou sedačku získáte díky speciální péči odborníků

Pokud plánujete vyčištění sedací soupravy, pozvěte si na tuto speciální práci odborníky. Přijedou k Vám již vybaveni speciálním vysavačem, šetrným saponátem a uvedou Vaši sedačku do původního stavu. Veškeré usazené nečistoty dostanou ze sedačky rychle a bez následků. Zejména pokud jsou již v sedačce usazení roztoči, je nutná její důkladná očista.

V ceně prací jsou již zahrnuty položky jako doprava, vyčištění, desinfekce a provonění sedačky. Nejlepší čištění je použitím extrakční metody, která umožňuje hloubkové čištění textilií. Čistící stroj vhání s čistícím prostředkem proud teplé vody do látky a hned ji vysaje zpět. Snadno se tak odstraní prach, mastnota i pachy. Pokud máte sedačku koženou, čištění se provede ručně nano hadříky a speciální chemií. Poté se sedačka impregnuje.  

Ať už se na Vaší sedačce každý den uvelebují děti s dobrotami, či domácí mazlíčci, pravidelnou péčí můžete sedačku udržet v přijatelné kvalitě. Udržovat domácnost v čistotě je pro pracující rodiče časově náročné, jistě se tak vyplatí oslovit profesionály. Můžete jejich služby vyzkoušet například v období před svátky a následně vždy, když už to bude Váš nábytek potřebovat. Jestliže si najdete firmu na čištění textilií ve Vašem okolí, její zástupci si s Vámi dohodnou termín prací a také finanční náročnost zásahu. Po skončení prací ve Vaší domácnosti po sobě na místě také uklidí a místnost uvedou do původního stavu.

Pokud hledáte odborníky ve městě Brně, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Máme letitou praxi a mnoho spokojených zákazníků, kteří se na nás pravidelně obrací. Přijedeme k Vám v dohodnutém termínu a postaráme se o to, aby díky naší práci získal Váš čalouněný nábytek znovu glanc. Na Vás už bude jen užívat si klidu a pohody ve Vašem domově.

Fotografie