Články & návody

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.  

Klempířství Brno - zkušení klempíři, pokrývači a tesaři. Působnost především Brno a okolí. NESTSERVICE s.r.o. - pronájem bednění pro bednění stěn, sloupů, stropních konstrukcí. Působnost po celé ČR.

T R A M O N T A spol. s r.o. - zámečnictví a kovovýroba Brno.

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Ostravě a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

Technický a stavební dozor pro všechny typy a velikosti staveb.

Karissa Corp SEzateplení fasád minerální vatou i polystyrenem.

Trápí Vás vlhké zdivo? Kontaktujte HW - PANTY, spol. s r. o.

Senior Park Hlušovice - alternativa pro domov pro seniory Olomouc.

MBL spol. s r.o. - stříkaný sklolaminát Brno.

ROSA In s.r.o. - rekuperace na klíč.

Kuchyně IN s.r.o. - nábytek na míru Jihlava.

Komíny Plachý - nerezové komíny Brno.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - výroba kuchyní na míru.

Zámkář Jan Hanák - nouzové otevření dveří od bytu i auta v Brně a okolí.

DRATEL, s.r.o. - elektroinstalace Brno.

Lité podlahy mají mnoho výhod

Lité podlahy, neboli potěry, jsou v poslední době stále více a více oblíbené mezi zákazníky. Není se také čemu divit. Díky svým dobrým vlastnostem se hodí do moderních staveb, kde se velmi dbá na úsporu energie, především co se týče úniku tepla.

Aplikace lité podlahy v interiéru je opravdu jednoduchá. Nehrozí při ní zničení jiných částí budovy, je ohleduplná a ve jako hotový prvek brání zatékání do spár. Dobrá zpráva a velké ulehčení je, že pro aplikaci lité podlahy není třeba elektrická přípojka, ani v domě nemusí být zavedena voda. Litá podlaha přijede v autodomíchávači, ze kterého se poté vylije do požadované místnosti.

Co také nahrává dnešní době, je fakt, že litá podlaha je plně kompatibilní s podlahovým vytápěním. Hmota lité podlahy podlahové vytápění krásně obteče a těsně přiléhá, což je pro takovýto typ vytápění výhodné. Navíc netvoří bublinky. Díky vlastnostem materiálu a tloušťce podlahy poté vytápění probíhá s velkou úsporou energie.

Jde v podstatě o to, že se podlahovým vytápěním naakumuluje teplo do podlahy a z ní poté teplo sálá do prostoru a vytápí místnost.

Mezi další výhody lité podlahy v interiéru patří její jednoduchá údržba. V případě potřeby je možné ji dále upravovat, dobře se čistí, což napomáhá udržovat domov v čistotě.

Lité podlahy v interiéru jsou oblíbené také proto, že jsou velmi trvanlivé a estetické. Pro své výborné voděodolné vlastnosti lze aplikovat lité podlahy také v koupelnách a jiných sociálních zařízeních. Díky své protiskluzové úpravě jsou bezpečné.

Cena lité podlahy se odvíjí od mnoha proměnných, proto je vždy třeba udělat kalkulaci a z té vyjde konečná částka. Záleží na množství potřebné hmoty, ale i na dalších faktorech.

Kalkulaci zdarma vám udělají například v Karissa Corp SE. Pro více informací navštivte jejich webové stránky www.kcsstavby.cz.

Fotografie